Teslimat ve İade | Müşteri Hizmetleri | Pazar9

LIMITED TIME

SHOP NOW
All Baby Hammocks
%20 OFF
*Last day 30 November

Siparişim ne zaman gönderilir?

Siparişiniz en geç 3 iş günü içerisinde gönderilir.

Siparişini verdiğim ürün ne zaman elimize ulaşır?

Kredi kartı ile vereceğiniz siparişlerinizde banka onayı anında alınabilmekte ve siparişiniz hemen hazırlık aşamasına alınabilmektedir. Satın aldığınız ürünler en kısa süre içinde size ulaştırılmak üzere kargo firmasına teslim edilmektedir. 

Siparişim hangi kargo firması ile gönderilecek?

Ptt Kargo, DHL, UPS ile gönderilir. 

Siparişimin kargoya verildiğini nasıl anlayacağım ?

Sitemizden vermiş olduğunuz siparişleriniz kargoya teslim edildiklerinde, sistemimizde kayıtlı e-mail adresinize siparişiniz ile ilgili kargo gönderi bilgileri otomatik olarak gönderilmektedir. Ayrıca sitemize üye girişi yaptığınızda, hesabım bölümünden siparişlerinizi ve siparişinizin durumunu anlık olarak görüntüleyebilirsiniz.

Siparişimi teslim alırken herhangi bir ücret ödeyecekmiyim?

Teslimat sırasında kesinlikle ekstra bir ücret alınmamaktadır. Kargo görevlisi sizden herhangi bir ücret istediği takdirde lütfen bizimle irtibata geçiniz.

Siparişim arızalı, kusurlu ya da yanlış geldi ne yapmalıyım?

Siparişlerinizde sizin sorumluluğunuzda olmayan durumlarda tarafımızca çözüm sağlanır. İade veya yeni ürün talep edebilirsiniz ve ücret ödemezsiniz.

Teslimat zamanında adreste kimse bulunamazsa ne olacak?

Kargo görevlisi eğer adreste kimseyi bulamazsa, “Kargo İhbar Notu” bırakır ve kargoyu şubeye geri getirir. Bu durumda kargonun alıcı tarafından 3 gün içinde şubeden alınması gerekmektedir. Kargo adreste bulunamama nedeniyle şubeye dönen ürünleri yeniden dağıtıma çıkarmamaktadır. Alıcı kaynaklı durumlardan dolayı firmamıza geri dönen ürünler iade alınarak tüm kargo masrafları düşüldükten sonra kalan tutar müşterimize iade edilmektedir.

Siparişin yerel vergisini ödeyecek miyim?

Yerel vergi prosedürü ülkelere göre farklılık göstermektedir. Ürünün fiyatı ve türü gibi etmenler vardır. Bulunduğunuz ülkede yerel vergi uygulanırsa, bu ücret sizden talep edilir. Çoğu ülkede bu oran ürün değerinin 8%'inden daha azdır. 

Nasıl iade ederim?

Siparişinizi teslim aldığınız günden itibaren 15 gün içerisinde koşulsuz iade edebilirsiniz. Bu süre gerekirse uzatılabilir. Paketi parçalanmamış, kullanılmamış, hasar görmemiş olmalıdır.


Not: Kargo bedelinin ürün fiyatından fazla olduğu durumlarda oluşabilecek iade vb. istekler özel durumlardır ve müşteri ile görüşülerek karar verilir.

Free Shipping

Free Shipping all over the world.

Refund Guarante

"30 Days" refund guarante.

Flexible Payment

Pay by CC or cash on delivery.

Live Support

Live Support in working hours